TAG: KSIĄŻKA CZY EBOOK?

5 Comments
Dziś, przychodzimy do Was z krótkimi ,oczywiście, książkowymi przemyśleniami. ;)

Z pewnością, jest wiele osób które wolą czytać zwykłe papierowe książki, oraz Ci którzy uwielbiają ebooki. Osobiście jestem fanką tych i tych. Czytając książkę papierową ,czuje każdą przeczytaną stronę, czuję jej fenomenalny zapach (czy to ta prosto z księgarni czy może jednak z biblioteki).
Niektórzy lubią je ponieważ mogą ich dotknąć, postawić również ładnie na półce. Lubią oglądać ich okładki ,twarde ,miękkie, zagraniczne, czy polskie.

Za co lubię ebooki?
Są malutkie ,poręczne i zmieszczą się nawet do małej torebki. Są lekkie, więc gdy moja torba czy plecak jest już zbyt ciężka ,spokojnie mogę go włożyć bez ryzyka, że jego waga będzie robić dla mnie większą różnice. Jednak najbardziej podoba mi się to ,że mogę do niego zgrać, tak wiele książek za darmo. Ebooki mają również to do siebie, że ich ekran jest matowy ,więc nasze oczy nie szczypią ,ani nie bolą podczas czytania.
SugarwareZ-096.gif
Prawdę mówiąc, gdybym miała do wyboru książkę tradycyjną i tą na ebooku wybrałabym tradycyjną. Dlaczego? Mimo tak wielu plusów dla czytników elektronicznych jednak w sprawie książek jestem tradycjonalistką. Lubię być wtedy absolutnie odcięta od świata, przeżywać tylko treść, ale także czuć tą książkę,


A Wy? Wolicie książkę tradycyjną czy ebooka? Jestem bardzo ciekawa waszych upodobań. Piszcie! 


You may also like

5 komentarzy:

 1. tylko papierowe książki ! ebook to profanacja :P

  zapraszam :http://lebiophotoworks.blogspot.com/2015/07/konkurs-photowakacje.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam zwykle, papierowe książki. Zapraszam na mój blog, już dzisiaj pojawiła się pierwsza recenzja! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również wolę tradycyjne książki :) +Nominowałam cię do LBA, więcej info na blogu :)
  http://im-dollka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń